TET Proje Pazarı 12 Etkinliği

Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği olarak 2012 yılından itibaren Üniversite-Sanayi İş Birliği kapsamında başlatılan ve en büyük start-up etkinliklerinden biri olan TET Proje Pazarı 12 etkinliği bu yıl 12-13 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Ticaret Bakanlığı’na bağlı ve kâr amacı gütmeyen bir kurum olan TET etkinliğine katılım tamamen ücretsiz olmasının yanı sıra, fikir aşamasından ticarileşme öncesi evreye kadar tüm projeler kabul edilecektir. Her kategori birincisinin 100.000 TL büyük ödül kazandığı yarışmada ayrıca seçilen 30 yaşını doldurmamış tohum proje sahiplerine 20.000 TL mansiyon ödülü verilmektedir. Toplamda 480.000 TL ödül verilecek yarışmaya öğrenci, akademisyen ve bireysel katılımlarla başvuru yapılabilir.

Elektrik, Elektronik ve Bilişim üst başlığında gerçekleştirilen proje yarışması; Çevre Uygulamaları, Enerji Uygulamaları, Sağlık Uygulamaları ve Diğer Uygulamalar olmak üzere 4 kategoride yapılacaktır.

Yarışmada yer alan bazı projeleri incelemek ve ilgili yorumları dinlemek için Youtube Kanalı incelenebilir: https://www.youtube.com/@tetprojepazari

Tüm paydaşları https://www.tetprojepazari.org/tr/Destekleyenler.aspx adresinden görüntüleyebilirsiniz. 

6 Kasım 2023 tarihine kadar online başvuruları www.tetprojepazari.org adresinden devam edecektir.

Her türlü soru ve iş birliği imkanları için: ozge.ozyurt@immib.org.tr ve 05498185536

 

EN