Bilim, Emek ve Özveriyle Yükselen Üniversite...

Kalite Çalışmaları Kapsamında Üniversitemizde “Memnuniyet” Anket Çalışması Başlatıldı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Kalite Komisyonu tarafından akademik personel, idari personel ve öğrencilere yönelik olarak  “Memnuniyet” anket çalışması başlatıldı.

 

 

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, göreve başladığında akademik,  idari personel ve öğrencilerle yaptığı toplantılar da,  çalışma ve başlatılacak uygulamaların gerçekleştirilecek anket sonucuna göre değerlendirileceğini ifade etmişti.

 

Malatya Turgut Özal Üniversitesi’nin resmi web sitesi “ozal.edu.tr” adresinden akademik, idari personeller ile öğrencilerin katılarak katkı sunabilecekleri “İdari Personel Memnuniyet Anketi,

Akademik Personel Memnuniyet Anketi ve Öğrenci Memnuniyet Anketi” adlı 3 farklı anket çalışmasında 13 ile 15 arasında değişen sorular ve 1 ile 10 arasında değişen değerlendirme puanlaması bulunuyor.

 

Akademik ve idari personeller ile öğrencilerin beklenti ve sıkıntılarının belirlenmesine yönelik başlatılan anket çalışması sonucunda Kalite Komisyonu’nun hazırlayacağı rapor doğrultusunda yeni çalışmalar ve uygulamalar hayata geçirilecek.

 

TR